Bent u lid van Vakgarage? Klik hier om in te loggen

De BTW in de verkoopprijs kan worden teruggevraagd door ondernemers, dit is een BTW auto. Als de auto eerder in particulier bezit is geweest kan dit niet, en spreken we van een 'marge auto'.
Het exacte bedrag van de wegenbelasting is afhankelijk van de provincie waar u woont. Vandaar dat we spreken van minimale en maximale wegenbelasting per kwartaal.
In opdracht van de huidige eigenaar, die deze prachtige Jaguar sinds 2017 in bezit heeft, mogen wij deze XK 3.5 V8 Coupé aanbieden.
De auto wordt verkocht wegens vertrek naar het buitenland. De prijs is rijklaar, inruil is bespreekbaar.
Inruil en financiering mogelijk, wij doen u graag een passend voorstel!
Voor bezichtiging bent u altijd welkom, voor een proefrit of inruilvoorstel graag even een afspraak maken, dit kan ook 's avonds.
Op verzoek is een proefrit aan huis ook mogelijk.

| Overzicht |