Bent u lid van Vakgarage? Klik hier om in te loggen

Fiat 500

1.4i Abarth 595 145pk bij Vakgarage met 1 jaar garantie !

Specificaties
Opties
Overige
  • Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
  • Airbags voor
  • Elektrisch bedienbare ramen voor
  • Mistlampen voor
  • Speciaal uitlaatsysteem
  • Sportinterieur
  • Sportstoelen
  • Sportuitlaat
  • Toerenteller
  • Xenon verlichting
  • Afdekscherm bagageruimte
  • Climate control
  • Gordijnairbags voor
  • Radio
  • Spoiler achter
  • Sportonderstel
  • Sportstuur
  • Sportuitvoering
  • Warmtewerend glas
Vakgarant garantie

Deze Fiat 500 kan worden afgeleverd met Vakgarant garantie. Vraag naar de mogelijkheden.
Bekijk hier de actuele voorwaarden van Vakgarant.

Garantie opmerkingen

Levering inclusief 6 maanden Bovag garantie, verse apk keuring en Vakgarage® onderhoud volgens fabrieksinstructies. Voor voertuigen tot 9 jaar, is de garantie met 6 maanden te verlengen. Voor voertuigen tot 5 jaar is een verlenging met 18 maanden mogelijk. ( max tellerstand 150.000 km bij aankoop / vraag om de tarieven ).

Voertuigopmerkingen

Speciale kleur en bi-xenon lampen, Abarth striping,en sportuitlaat. Nw model met TFT dashboard. Aflevering met Vakgarage® onderhoud ,nieuwe distributieset en 12 maanden Bovag garantie.

Opmerkingen

Auto's bekijken kan op ma /vr van 8-17.30u en zaterdags tussen 10-12u. Wilt u dan ook een inruilvoorstel ontvangen of een proefrit maken ? Dan altijd afspreken i.v.m. mijn aanwezigheid. Groet Arthur Bedeaux 06-51994777. Uw nieuwe auto is geheel rijklaar geprijsd* ! Dit omvat o.m.: Vakgarage® onderhoud volgens fabrieksvoorschrift, verse apk-keuring, verversen van het aircosysteem, tenminste 6 maanden Bovag garantie, reiniging van in- en exterieur, 25 euro brandstof , een nette matten-set en de legeskosten voor de tenaamstelling.(* met een vraagprijs vanaf 4500 euro ). Desgewenst: 12 maanden Europese Vakgarage® pechhulp voor 25 euro. Wij zijn sinds 1969 aangesloten bij de Bovag. U kunt voor € 199,- de autolak laten voorzien van een pantser. Deze Waxoyl 100+ lakverzegeling zorgt dat uw autolak zijn diepe glans behoudt, en voorkomt invloeden van buitenaf. Onze auto’s zijn van dealerkwaliteit, en mogen Dekra gekeurd worden. Interesse? graag bezoek op afspraak ! / dit kan ook in de vroege avond. Mocht u later in de week willen afspreken, dan reserveren de gewenste auto graag voor u, maar uitsluitend voor de duur van uw reistijd, bel daarom voor u vertrekt. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, zou het kunnen voorkomen dat de geadverteerde aanbiedingen/specificaties iets afwijken van de werkelijkheid. Controleer daarom goed, of uw auto aan uw wensen voldoet. Een prijsvoorstel is geen reservering/optie.

Ook interessant
  • Fiat 500
  • Hybride Benzine, 2021
  • 19.149 km
  • Prijs: € 16.350,-
Bekijk deze 500
  • Fiat 500
  • Hybride Benzine, 2021
  • 30.093 km
  • Prijs: € 15.950,-
Bekijk deze 500
  • Fiat 500
  • Elektrisch, 2021
  • 28.056 km
  • Prijs: € 19.880,-
Bekijk deze 500
  • Fiat 500
  • Benzine, 2014
  • 82 pk, 42.105 km
  • Prijs: € 8.944,-
Bekijk deze 500
Contact
Routebeschrijving

Interesse in deze auto, of komt u voor onderhoud? Plan hier uw route!

Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.