Bent u lid van Vakgarage? Klik hier om in te loggen
De BTW in de verkoopprijs kan worden teruggevraagd door ondernemers, dit is een BTW auto. Als de auto eerder in particulier bezit is geweest kan dit niet, en spreken we van een 'marge auto'.
Het exacte bedrag van de wegenbelasting is afhankelijk van de provincie waar u woont. Vandaar dat we spreken van minimale en maximale wegenbelasting per kwartaal.
Een occasion om van te dromen. Deze Citroën Berlingo brengt behalve een pittige motor en een vriendelijke kilometerstand ook de nodige extra's mee. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. De aandrijving van deze Citroën wordt verzorgd door een viercilinder dieselmotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Uw passagiers laden hun bagage moeiteloos in en uit; de ruime deuropening met schuifdeur maakt het mogelijk. Verder is de Citroën uitgerust met: getint glas, elektrisch verstelbare buitenspiegels, elektrisch bedienbare ramen voor en metallic lak.
Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. Via de usb-aansluiting koppelt u een usb-stick, muziekspeler of smartphone met het audiosysteem. Deze auto is voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
Heeft deze occasion uw interesse gewekt? vraag naar de mogelijkheden om deze auto te komen bekijken! (0512-524811)
Buiten openingstijden zijn wij telefonisch bereikbaar op 06 53 20 95 76
Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Controleer goed wat voor u van belang is!
